Dowcip dla Kobiety
Męski fryzjer:
- Przepraszam. Po ile zwykłe strzyżenie maszynką?
- Dwieście złotych!
- OK. A bez loda?
Damska Sukienka poleca

Damskie adresy
1. Agencja.link
Turystyczna, ubezpieczeniowa, towarzyska, pośrednictwa.
2. Animalka.pl
Kobieta i zwierzęta.
3. Apteka.link
Internetowa apteka.
4. Body-con.pl
Body-con lub bodycon to styl ubioru kobiety ściśle dopasowany do jej ciała.
5. Bodycon.pl
Bodycon - styl ubioru ściśle dopasowany do ciała kobiety. Uwidacznia piękne k...
6. Bustier.pl
Bustier - sukienki podkreślające i uwidaczniające biust kobiety czyli bustiers...
7. Cycolina.com
Kobieta z wielkim biustem.
8. Drogera.pl
Sprawna drogeria internetowa.

Zobacz więcej adresów
Możesz atrakcyjnie wyglądać nie wydając wiele?

Napisane przez Joanna dnia luty 04 2015

Myślisz, że musisz dużo wydawać na ubrania aby dobrze się prezentować i być atrakcyjną?

W dzisiejszych czasach piękny wygląd jest jedną z najbardziej pożądanych cech jakie chcemy posiadać. Ludzie wydają mnóstwo pieniędzy na dobre i modne ubiory, na aerobik i ćwiczenia fizyczne, nawet na operacje plastyczne. Wszystko po to, aby lepiej się prezentować i być bardziej atrakcyjnym, oryginalnym. Lecz czy jest to konieczne?

Jest wiele sposobów na poprawę samopoczucia. Jednym z nich jest nowa kreacja, w której czujesz się modna, świeża i oryginalna. Na co więc czekasz? Wybierz się do kilku sklepów z odzieżą second hand i dopasuj elementy nowej kompozycji. Sklepy takie mają w swoich zasobach wiele interesujących części garderoby, za które nie musisz słono płacić. No i jeszcze jeden fakt jest warty uwagi. Nikt nie będzie miał takich samych rzeczy jak ty.

Innym sposobem na odświeżenie wyglądu są przeróbki krawieckie, nowe dodatki i wstawki. Użyj wyobraźni i ze starej rzeczy stwórz coś nowego. Poszukaj inspiracji, popróbuj z dodatkami, które często, jeśli są odpowiednio dobrane, wychodzą na plan pierwszy ogólnego wyglądu.

Wymiana ciuchów? - Czemu nie! Tak, to kolejny sposób na zdobycie nowych ubrań. Coraz bardziej popularna czynność, zwłaszcza wśród przyjaciół daje nowe możliwości. Po co wydawać na ciuch, który raz tylko się włoży na przyjęcie lub imprezę? Lepiej pożyczyć od znajomej np bluzkę i dobrać kilka własnych dodatków. I już, już jesteś 'nowa' :). Ta cała moda, wielkie fashion, trendy - to wszystko jest tylko grą kolorów, kształtów i dodatków.

Na koniec najważniejsza rzecz. Najtańsza, pewna w każdej sytuacji, pasująca i uzupełniająca każdy ubiór to uśmiech. Najlepsza sylwetka w najlepszych najmodniejszych sukniach wygląda bezdusznie bez uśmiechu i radości na twarzy. To uśmiech i pogoda ducha czynią cię piękną i atrakcyjną. Uśmiech pasuje do każdego stylu, pasuje do body-con, stylu sportowego, eleganckiego, urban, classic, vinitage, hip-hop i innych. Jest najtańszym i podstawowym dodatkiem. W zasadzie to recepta na piękność i sukces.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.